Supporters

Platinum Level Supporters ($1000+)

Bob Kupps, HS0ZIA
Doug Grant, K1DG, Founding WWROF Director
Tim Duffy, K3LR, Founding WWROF Director, Vice Chair
Charles Fulp, K3WW
Deborah Magness, K5RZA
Richard Dievendorff, K6KR
Tom Lee, K8AZ, Founding WWROF Director, Secretary
Ralph “Gator” Bowen, N5RZ, Founding WWROF Director, Treasurer
Jacques Comer, Jr, N8BI
Fred W Hoffert III, NA2U
Max George, NG7M
Chick Allen, NW3Y
George Levin, RZ3DX
Ed Muns, W0YK
Frankford Radio Club
Yankee Clipper Contest Club
The YASME Foundation

Gold Level Supporters ($250 – $999)

Terry Robinson, GM3WUX
Aldo-Ricardo Rossi, HB9EXQ
Joe Iwakura, JA1LZR
John Dorr, K1AR, Founding WWROF Director, Chair
Craig Clark, K1QX
Bob Cox, K3EST, Founding WWROF Director
Larry Hammel, K5OT
Robert Brandon, K5PI
Bob Evans, K5WA
Glenn Rattmann, K6NA
James R. Hadlock, K7WA
Dick Flanagan, K7VC
Fred Helwig, Jr., K8FH
Craig Thompson, K9CT
Matthew Power, KA1R
Mark Olsen, KF1V
Dale Martin KG5U
David Pascoe, KM3T
Bob Barden, MD0CCE
Edward Sawyer, N1UR
Austin Regal, N4WW
Mark Beckwith, N5OT, Founding WWROF Director
Rick Tavan, N6XI
Richard Hallman, N7TR
John Comella, N8AA
Felipe J Hernandez, NP4Z
Valerie Hotzfeld, NV9L
Tom Schaefer, NY4I
Mats Strandberg, SM6LRR/RM2D
Paul Hudson, VE3TA
Duane Sandmeyer, VE7UF
John Crovelli, W2GD
John Keller, W4ZAO
Dave Bell, W6AQ
Kurt Pauer, W6PH
Joseph Hypnarowski, W6VNR/T32AH
Dennis Schumm, W8BFX
Friends of W8KIC
Bruce Horn, WA7BNM
Jerry Rosalius, WB9Z
Joseph Moran, Jr., WC3K
Marlene & Doug Thomas, WD5R & N5ECT
Hranislav Milosevic, YT1AD
North Coast Contesters

Silver Level Supporters ($50 – $249)

Janice E Cochran – i/m/o James Cochran, K0RH
Joy & William Cox – i/m/o James Cochran, K0RH
Nancy Davis – i/m/o James Cochran, K0RH
Shelly Jo Findley – i/m/o James Cochran, K0RH
Dwight (N3ARU) and Jane Holtzen – i/m/o James Cochran, K0RH
Lee & Kay Howell – i/m/o James Cochran, K0RH
Scott & Kimberly Pohl – i/m/o James Cochran, K0RH
Randall & Catherine Scheltgen – i/m/o James Cochran, K0RH
Mike & Jayne Sirignano – i/m/o James Cochran, K0RH
John Welch, 5R8SV
Ivo Pezer, 9A3A/E71A
Mubarak Alkhayarin, A71AE
Marshall Toburen, AA0FO
Kermit Lehman, AB1J
Thomas, OBrien, AB5XZ
John Huecksteadt, AC4CA
Andy Faber, AE6Y/P49Y
Rick Miller, AI1V
Dan Vasilca, AI4WW
Bruce Yih, BV2KI
Michael Funk, DF6YC
Mitchell Wolfson, DJ0QN
Hans Gall, DK3YD
Wolfgang A Schwarz, DK9VZ
Roland Milker, DL2OM
Lutz-Dieter Elsner, DL7UGO
Frank Paulus-Reith, DL8LR
Julio Garcia, EA3AIR
Manel Lopez Sanchez, EA3EGB
Julen Arrizabalaga Maguregui, EB2AM
Douglas N Turnbull, EI2CN
Albert Crespo, F5VHJ
Dennis Andrews, F5VHY
Jacques Eskenazi, F8FQJ
Julien Tijus, FM1HN
Lee Volante, G0MTN
Derrick Webber, G3LHJ
John Dunnington, G3LZQ
Colin Thomas, G3PSM
John Warburton, G4IRN
Harry Squance, GI4JTF
Bruno Röthlisberger, HB9CNY
Rudolf Alther, HB9MXY
Guillermo Sobalvarro, HK4KM
Tom Morton, HP1XT
Miyazaki Takashi, JA1FO
Kinashi Makoto, JA5DWY
Kimura Hidemasa, JJ5UNQ
Makoto Tsuda, JH1HHP
Katsumi Yamada, JH1HIC
Shigeru Tsukeshiba, JH2FXK
Toshiaki Hamasaki, JO3EVM
Hirai Yoshiro, JH7RTQ
Satoshi Nagayama, JR2PAU
Takahiko Ichiyasu, JR4VEV
David H Walker, K0COP
Scott Redd, K0DQ
Jay Close, K0GEO
K0WWS, James R Hand – i/m/o James Cochran, K0RH
Nizar A. Mullani, K0NM
Edward Gerow, K1HAP
David Hoaglin, K1HT
Joseph Blinick, K1JB
John Mills, K1JSM
Brian Machesney, K1LI
James E. McCobb, Jr., K1LU
David Sumner, K1ZZ
Guy Olinger, K2AV
George Briggs, K2DM
Anthony B Buscaglia, K2NV
Dennis Sandole, K2SE
James Healy, K2UA
Jerry Keller, K3BZ
Edward Ratledge, K3CWF
John Thompson, K3MD
Thaddeus Danley, K3TD
Allen Zimmerman, K3WGR
James Hall, K4AGT
Kirk Pickering, K4RO
Mark A. Killmon, K4SO
Ken Claerbout, K4ZW
Gene Howard, K5LLA
Richard Fenwick, K5RR
John F Barcroft, K6AM
Bert Cook, K6CSL
Klaus Berkner, K6KHB
Ken Widelitz, K6LA
Richard Wilson, K6LRN
Dana Roode, K6NR
Mark Aaker, K6UFO
Eric R Hilding, K6VVA
Art & Maureen Charette, K6XT and W8QR
Stephen L Sala, Sr, K7AWB
Paul J Seger, K7AZT
Don Sambol, K7CS
David Bly, K7DTB
James Hoggard, K7MY
Michael Conatore, K7NT
Dave Pruett, K8CC
George A. Guerin, K8GG
Gerald Treas, K8GT
Frederick Doob, K8PP
William Mader, K8TE
Robert O Loving, Jr, K9JU
Carl Luetzelschwab, K9LA
Neal Swenor, KA1SAW
William Fitzpatrick, KA2FHN
Scot Morrison, KA3DRR
Marsh Stewart, KA5M
Rimantas P Pauliukonis, KB1TY
Luther L Pollok Jr, KB4LHP
Stephen Gocaia, KB8VAO
James McGloin, KB9O
Charles Attaway, KD4NEM
Lawrence & Doris Bilderback, KD6IRI & KD6WQB
Donald Barnhart, KD8HHG
Kennan Low, KE3X
Henry Kiernan, KF2O
George Gardner, KG1V
Kent Carlson, KH6CJJ
Robert Snyder, KH6Y
Thomas Rybarski, KJ4QDZ
Melvin Crichton, KJ9C
Jim Stewart, KK7VL
James Zuelow, KL2ZZ
Richard Strand, KL7RA
Christopher Hurlbut, KL9A
Gordon Good, KM6I
Robert Shohet, KQ2M
Stanley Gibbs, KR7C
Rick Smith, KT7G
Eric Williams, KV1J
Bill Davidson, KW4J
Lee Finkel, KY7M
Jan Erik Thømte, LA1DSA
Peter Lund, LA7QIA
Chris Quale, LA8OM
Nartin Monsalvo, LU5DX
Ward Silver, N0AX
Michael Therrien, MD, N1MD
Roger A. Hentershee, N1NN
Rick Miller, N1RM
Larry Ledlow, N1TX
Mark Sihlanick, N2QT
John Imhof, N2VW
Alan Donziger, N3AD
James George, N3BB
David Hewitt, N3BXY
Joseoh Yakoski, N3JNX
Kamal Sirageldin, N3KS
Ronald Sigismonti, N3RS
Michael Stanton, N3UOC
Rebecca Milligan, N4EFS
Maurice L Schietecatte, N4LZ
John Pet, N4UU
Victor Paounoff, N4XR
James Burrough, N5DTT
Sam Fry, N5FO
Jeffrey Steinman, N5TJ
Marko Myllymaki, N5ZO
Dennis Vernacchia, N6KI
Paul Gordon, N6LL
Douglas Faunt, N6TQS
Robert Wilson, N6TV
Raymond Benny, N6VR
Donald Godward, N7FLT
James Smallwood, N7RCS
Robert Rennard, N7WY
Steve Bolia, N8BJQ
Neil Gerren, N8IL
John Siepmann, N9NA
Daniel Ducey, NA6MG
David Arwood, NB3R
Ray C Fallen, Jr., ND8L
Scott Anderson, NE1RD
Michael Lloyd, NE5U
Michael Polom, NE8P
Charles Wooten, NF4A
Thomas Worthington, NH6Y
Miroslav Vohidal, OK1DVM
Pertti Koivula, OH2BEE
John Ahlbom, OH5NZ
Martin Huml, OL5Y
Nenning Andresen, OZ1BII, OU2I, 5P2I
Steef Verver, PA2A
Steven van der Put, PA3S
Mark van Wijk, PA5MW
Sergey Kislov, RJ3AA
Gennady Mogilevkin, R0FA
Vladimir N. Kulya, R7AM
Andrzej Modrzewski, SQ5GVY
Juan Munoz, TG9AJR
Demidov Dergey, UA1OMS
Doug Ferris, VA3DF
Markus Biehl, VA3MQS
Rasim Hirkic, VA3YP
James Byers, VE3AJ
William Till, VE5FN
Loyd Sherry, VE7FCO
Gerry St. Amand, VE8GER
Peter Wetzig, VK4IU
Allan Davidson, VP9AD
Byron Cahill, W0BM
Geoffry Howard, W0CG
Robert C. Lee, W0GXA
William Wiese, W0HBH
Henry Monton, W0IE, and Anna Monton, W0AJM – i/m/o James Cochran, K0RH
James Eamon, W0OVM
Arthur Tolda, W1AJT/VE3UTT
John Spigel, W1AN/W1DX
Arthur Whittum, W1CRO
Lawrence Banks, W1DYJ
George Harlem , W1EBI
Alfred Rousseau, W1FJ
Charles C Counselman III, W1HIS
Joe Reisert, W1JR
Gregory Cronin, W1KM
Eliot Mayer, W1MJ
Wallace Offutt, W1NN
Tom Francis, W1TEF
Richard Lee, W2EG
Robert Batchelor, W2OSR
Raymond Higgins, W2RE
Steve Asay, W2SA
Edward L. Bruns, W3DKT
Eric Rosenberg, W3DQ
Maury Peiperl, W3EF
Douglas Maddox, W3HDH
Art Wildblood, W4AA
Bogdan Klibisz, W4EEH
Garl D Gill, W4GDG
Joseph Gay, W4RYW
Donald Lynch, W4ZYT
John Abbruscato, W5JON/V47JA
Glen Brown, W6GJB
Glenn Vinson, W6OTC
Joseph Young, W6RLL
Leonard Umina, W7CCE
James Lawrence, W7CT
Charles Clayton, W7FP
Ronald McCollum, W7GTF
Bill Frede, W7II
Richard Leary, W7LKG
Paul M Voorhees, W7PV
Carlos Cardon, W7QL
Dan Kovatch, W8CAR
Kurt Meyers, W8IQ
William Parker, W8QZA
James Garland, W8ZR
Robert Raymond, WA1Z
Lawrence Wolff, WA2ALY
Arley Hamilton, WA4VKA
Charles L. Ray, WA7LT
David Johnson, WA0LJM
William Maurer, WB6JJJ
Mike Stein, WB9NOO
James Lommel, WD8RWI
Raymond Lilly, WF7BSR
Brad Brooks, WF7T
David G Farsworth, WJ2O
Burke Jessee, WM4I
Douglas Bender, WW6D
James Nitzburg, WX3B
CCC – PJ2T
International Radio Corporation
CW Group of Argentina & WWSA
Mad River Radio Club
Slovenia Contest Club
YourCause, LLC Trustee for PG&E Corp

Bronze Level Supporters ($1 – $49)

Margie Kay Conyac – i/m/o James Cochran, K0RH
Cyrus & Patricia Frazier – i/m/o James Cochran, K0RH
Bruce & Stacy Glatczak – i/m/o James Cochran, K0RH
Gregory & Tammy Jennings – i/m/o James Cochran, K0RH
Edward Kingsley – i/m/o James Cochran, K0RH
Ron & Nancy Krehbiel – i/m/o James Cochran, K0RH
Dawn & Mark Lackey – i/m/o James Cochran, K0RH
Joel & Kristen Rodell – i/m/o James Cochran, K0RH
Donald & Lynn Stutler – i/m/o James Cochran, K0RH
Renwick USD 267 – i/m/o James Cochran, K0RH
Eli Mizrahi, 4Z5PJ
Hrvoje Horvat, 9A6XX
Syamsul Bhri, 9M2ESM
Alexander Lunev, A65BP
Gerald Caparas, A65CB
William Churchill, AA1O
William Blackwell, AB1XB
Wray Dudley, AB4SF
Jeff Blaine, AC0C
John M Bostwick, Jr., AC8E
Robert Autry, AD5VJ
john Shepherd, AD6NR
John Getz, AD8J
James Goudie, AF3Z
Kenneth King, AG4IM
Thomas Goodman, AI4DB
C Wayne Schuler, AI9Q
David Heimke, AL7LO
Ramon F Gandia, AL7X
Michael Chen, BD5RV
Carlos Aranda, CE2WNW
Werner Nitschke, DC8QT
Frank Marmor, DD5MA
Willy Berger, DF3EH
Gernot Trautmann, DF5RF
Jürgen Tepel, DG6DAF
Jürgen Peter Bindzus, DG7JB
Kim Hübel, DG9VH
Siegfried Riesinger, DH3SR
Gunter Meissner, DJ2SL
Harald Boelke, DJ3XA
Eckhard Heidler, DJ5EU
Dietrich Dillenburger, DJ6FO
Hans-Henning Hess, DJ7HH
Hajo Weigand, DJ9MH
Frans Zwartjes, DL0TP
Reinhard Frenzel, DL1BUG
Alexander Noll, DL1MAJ
Henning Bock, DL1OJ
Gunter Bohn, DL2RUG
Peter Kohde, DL3APO
Sven Gehring, DL3SG
Georg Tauchert, DL4NBV
Joachim Zillmann, DL5KUD
Heinz-Hermann Kuhardt, DL5MK
Dieter Horst, DL5DRO
Helmut Teichmann, DL6KWN
Michael Hoeding, DL6MHW
Gerd Uhlig, DL7VOG
Uwe Egaen, DL9NC
Wolfhard Goldschmidt, DL9ZWG
Ronny Mang, DM2RM
Ulrich Ann, DM5EE
Mirko Raschke, DO7DOC
Matthias Janssen, DO9MJ
Masamichi Kumakura, DV1/JO7KMB
Almas Krdzalic, E71W
Manuel Piernas Perez, EA1AW
Joan Sola Vilaseca, EA3BOX
Jose Gutierrrez Garcia, EA3EZD
Luis Alarcon, EA4DXP
Francisco R Martinez Cano, EA5ICS
M. Angeles de la Riva, EA5IMM
Jesus Maria Gimare Marquez, EC1KR
John Ronan, EI7IG
Oler Solovyov, EI7KD
Evgeny Smirnov, EX8BN
Richard Baris, F4CPF
Keith Banks, G0DAY
Andrew Kersey, G0IBN
Q G Collier, G3WRR
Kenneth Ian Pritchard, G3WVG
Alan Ibbetson, G3XAQ
J B Coyne, G4ODV
Russell Woodham, G5XW
Klaus Werner, G7RTI
Stewart Cooper, GM4AFF
Jim C Stanbury, GW0BBO
Stewart Rolfe, GW0ETF
J F Barber, GW4SKA
Béla Halmi, HA4YF
Mihaly Vago, HA7NK
Nemeth Tibor, HA7TH
Tiziano Christen, HB9BLQ
Mauro Santus, HB9FBG
Juan Herrera, HK6SNJ
Giampiero Galli, I0ZUT
Gian Angelo Borsalino, I1AGB
Marco Penso, I1DXD
Carlo Pauletti, I3PXN
Fabio Piccinini, I4FYF
Giorgio Gennaro Avella, IK2AUK
Moreno Piersanti, IK6LBV
Giorgio Casu, IS0GSR
Giuseppe La Pàrola, IT9BLB
Joe Spanò, IT9HBT
Marco Di Pietro, IU0APU
Paolo Fiorelli, IW2ETR
Bruno Balasso, IW3HXR
Giovanni Morini, IW4ECF
Leonardo Villani, IW5EIJ
Lorenzo Aguiari, IZ1TUF
Gianpiero Loconsole, IZ3DVU
Giuseppe Ferioli, IZ4COW
Giorgio Barletta, IZ4DYX
Lionello Giuliani, IZ6ERS
Kohei Enomoto, JA1IZZ
Masumi Nakade, JA3AVO
Hiroshi Matsuda, JA3MIO
Makato Chiba, JA7MJ
Akio Funaki, JA7ZP
Yoshiharu Katada, JA9CWJ
Tokuno Takashi, JE1NVD
Nozomu Takahashi, JE8KKX
Hiroyuki Kitamura, JF3LOP
Nobuko Komatsu, JH1ACA
Kobayashi Shigeru, JH1GNU/WG6B
Mike Seiichiro, JJ2CJB
Tsuyoshi Mihara, JQ1NID
Bat-Erdene Zevgee, JT1CS
Larry Gerbaz, K0CL
Arthur Zygielbaum, K0AIZ
James Lewis, K0JJL
Jeff Crawford, K0ZR
Theodore Melinosky, K1BV
Darrel Daley, K1KU
Thomas Clements, K1TC
Daniel Street, K1TO
Peter Sneed, K1YSY
James Murray, K2HN
Michael Sparks, K2TTM
Robert Jacobson, K2YGM
Harold Messer, K3ATO
Larry Leitch, K3FIT
Gary Weslager, K3GW
Timothy Colbert, K3HX
Jeffrey Embry, K3OQ
David Welker, K3SI
Thaddeus Danley, K3TD
Edward Eroh, K3VA
Lawrence Libsch, K4KGG
James Jordan, K4QPL
Richard B Frey, K4XU
William Kennamer, K5FUV
Thomas Horton, K5IID
George Fremin III, K5TR
Randall Thompson, K5ZD
Bill Prats, K6ACJ
Bill Albrandt, K6CU
David Brite, K6DLB
Kenneth Ruddock, K6HNZ
Dick Mirko, K6HRT
Kurk Radford, K6RAD
Ron Meredith, K6TUJ
Curt Wilbur, K7CU
Paul Kiesel, K7CW
Thomas S Rousseau, K7PJT
George Hemmeter, K7LV
Dan Eskenazi, K7SS
John Arthurs, K7WP
Bradley Kerr, K8BHK
Thomas P Roscoe, K8CX
Anthony Luscre, K8ZT
Robert Epstein, K8IA
John Ancona, K8JA
Steve A. Courts, K8JQ
Richard Fowler, K8MEG
Stanley Barczak, K8MJZ
Gary Slagle, K9GWS
John Rice, K9IJ
Jerald Douglas, K9MY
Donald Kerouac, K9NR
Gary Smith, KA1J
Allen Horner, KA1WIF
Ira L Bray, KA4JNB
John David, KB1T
Richard Bunton, KB4MIS
Carl Foster, KB7AZ
Gehl Entwhistle, KB9DVC
William Willoughby, KC4LE
Walt Pierce, KC7CM
Freddy Cabarcas, KD4BRG
Craig Bradley, KD9MS
Paul Ecker, KC2NYU
Robert Allard, KC2TFI
Thomas Utesch, KG2U
Thomas Guyer, KG6AO
Scott Meyer, KG9Z
Robyn Walters, KH6OA
Donald Jennings, KI0EO
Richard Lesnick, KJ6PTX
Walter Bradford, KJ7NL
John Griswold, KK1X
Joseph Webster, KK4RV
Scott Davis, KK7JS
Scott A Duncan, KK8D
Phillip Fielding, KN7PF
John Simmons, KQ6ES
Craig Williams, KQ6I
Ray Machen, KV4K
Charles Panek, KX7L
Bjørn Henrik Vangstein, LA5MDA
Marcelo Alejandro Gruber, LU1IBL
Remigijus Vaicius, LY8O
Vladimir Gerganov, LZ2ZG
Conor Turton, M0GVZ
Wojciech Rogalski, M0OSH
Alex Shafarenko, M0SFR
Mathieu Roche, MJ0ASP
Mke Mullen, N0BUI
Charlie Hansen, N0TT
Emily Clarke, N1DID
Paul Grigorieff, N1HEL
Phillip Horan, N2BEE
James Janack, N2JJ
David Mueller, N2NL
John “Fred” Peters, N3FP
James Talens, N3JT
Daniel Atchison, N3ND
Gregory A Hojdila, N3SD
Howard Hoyt, N4AF
Mike Dodd, N4CF
Bertrand Michaud, N4CW
Gil Burns, N4DC
James Rogers III, N4DU
William Coleman, N4ES
Michael Loucks, N4LKB
Marvin Bloomquist, N5AW
Scott Reid, N5XTC
Ray Day, N6HE
Larry Tyree, N6TR
Gary Watson, N7DXT
Jeffery Hartley, N8II
Anthony Hackenberg, N8SK
Duane Whittingham, N9SSN
Andy Ronan, N9TGR
Gustav Hellman, NA2M
Robert Klug, NA6AF
Randal Shirbroun, ND0C
James Kelly, ND6P
Frank MacKenzie-Lamb, NG1I
Robert Engberg, NL7S
Vaden McDonald, NN4K
Ignacy Misztal, NO9E
Kenneth Faria, NT0Y
Laing T Batchler, NT4TS
Dean Faklis, NW2K
Gabriel Mardiros, OD5NJ
Phillipe Pollak, OE1PPA
Michael Micu-Budisteanu, OE6IMD
Elias Viitanen, OH1XBE
Milan Stejskal, OK1IF
Petr Kotynek, OK1ITK
Pavel Rokyta, OK2RO
Jan Bulak, OK5ZH
Michal Janitor, OM3DX
Jiri Foldyna, OM4SX
David Busiau, ON6LS
Danny De Groote, OR7D/ON7DDG
Carsten Gjessing, OZ4CG
Kai Jørgensen, OZ4KG
Elin von der Recke, OZ7EA
Petrus Jacobus Hermanus Van Hoeijen, PA3CPJ
Leo Hulzentop, PA3ELQ
Durval Cardozo, PY2DXA
Ricardo Sa Carvalho, PY2HUV
Jose Junior, PY2MPG
Joao Yokoyama, PY2TI
Jose Marcio Sales, PY4OG
Mauricio M Falcao, PY5MM
Sergey Gorobets, R2AF
Anatoliy Stepanov, RA6AR
Sergey Fefilov, RA0ACM
Alexander Garbar, RD3MF
Dmitry Varban, RK1AS
Nikolaiy S. Ovchinnikov, RK4FL
Vadim Prokhorov, RL2A
Serge Poloupanov, RL3AW
Sibert Sergey, RN9MA
Pavel V. Krivorotov, RV6LCI
Mihail Zavaruhin, RW0CN
Alexander Rezchikov, RW4CY
Igor Popov, RZ3LC
Veljko Makuc, S55VM
Sandi Bogataj, S57KM
Christian Sierau, SA5BUM
Capt. Yarl Lundstrom, SM6FJY
Witold Buszkiewicz, SP3JDZ
Jan Walaszkowski, SP5DZC
Piotr Aleksandrowicz, SP5ECC
Robert Homoncik, SP6OJE
Artur Greficz, SQ7ACP
Robert Szura, SQ8JMZ
Thomas Nikas, SV1BFW
Costas Krallis, SV1XV
Atila Baskocak, TA1DX
Metin Korkmaz, TA1ED
Sergei Sobolev, UA0SR
Serge Alekseev, UA1CGS
Valery S Ashikhmin, UA3LG
Andrey Khoroshun, UA6CEY
Igor Ananyev, UA6LJB
Albert Turkin, UA9NP
Vadim P Koltsov, UA9UNG
Vladimir Gleizer, UP0EPC
Ivan Lozinsky, UR5ZIW
Stanislav Vorononkov, US4IPQ
Anatoliy Fedorenko, US9PA
Segei Litvinov, UX1UA
Robert Loranger, VA2ES
Evgeny Stezhka, VA3ATT
Dan Crilley, VA3ARK
Vincent Ferme, VA3VF
Rebecca Kimoto, VA7BEC
Paul Bryan, VA7CDB
Charles P Cohen, VA7CPC
Wayne Greenough, VE3JSQ
Doug Joyce, VE3MV
Stanley Leschinsky, VE3TW
Mike Christmas, VE3XMS
Leor Drory, VE4DXR
Ernest Clintberg, VE6EC
Evan Mills Cameron & Denis Coolican, VE6FI & VE6AQ
Villy Madsen, VE6SQ
Greg Zobatar, VE6WR
John Nightingale, VE7AOV
Lee Sawkins, VE7CC
Brian Summers, VE7JKZ
Patrick Novak, VK2PN
Dale McCarthy, VK4DMC/VK4SIX
Michael Ezersky, VK4GMH
John Bazley, VK4OQ
Steven Koncz, VK6SMK
Motoi Kawatsu, VR2SS
Nitin Muttin, VU3TYG
Jon Crisman, W0JEC
Roger Ghormley, W0KK
David Kent, W0RU
Jim Fitton, W1FMR
Brian Fox, W1FOX
Eugene Fuller, W2LU
George Cutsogeorge, W2VJN
Greg Turner, W3CL
Murray Kallen, W3FW
Steve Williams, W3JX
Harold Bolkey, W3KHQ
Roy Drake, W3RTY
Richard Schmiedt, W4GE
Lewis W Stillway, W4IOP
John Sproat, W4JS
James Welch, W4MJW
Norman Alexander, W4QN
James Stafford, W4QO
Jim Gulvin, W4TMO
Robert Wood, W5AJ
Ed Gilliland, W5TM
Robert Hicks, W5TX
H. Dale Durham, W5WI
Vasiliy Voliy, W6AAN
James C Duffy, W6EU
Frank Letton, W6JTI
Bob Abernethy, W7BA
David Movius, W7IWW
Joe Gregory, W7QN
Scott Scheirman, W7SLS
William Shields, W7SUR
Donald Sandstrom, W7VXS
Thomas Osborne, W7WHY
George Verciuc, W8CO
S Joseph Levine, W8JRK
Kenneth C Kontor, W8KEN
Joseph L. Wehner, W8KNO
Doug Johnson, W9IIX
Marshall V. Pochay, W9RVG
Robert Finch, W9YA
Robert Zylinski, WA1DRQ
Glen Rantala, WA1UJU
Larry Smedley, WA2BMH
David Rice, WA2TPQ
Michael Sparks, WA2TVU
Grant MacAvoy, WA3AAN
Bill Dahmke, WA4EMU
Bill Collins, WA5DSS
Robin Critchell, WA6CDR
Thomas A. Thomas, WA6WPG
John Graf, WA6L
Steven Sterling, WA7DUH
Leo Kusuda, WA7UR
Ralph Barbakoff, WA9LKZ
Robert Ciappa, WB2NFL
Bob Schaps, WB2NVR
Ben Antanaitis, WB2RHM
Richard A. Blank, WB3BSA
James Barron, WB5AAA
Dr. Larry S. Anderson, WB5EIN
Leland Bunch, WB7CYO
James Jarvis, WD4JJ
John Prange, WD9DCW
Donald Batts, WE8UPJ
Jill Heimke, WL7BTT
Kenny Johns, WN8Y
Ken Caruso, WO1N
Mark Wolozin, WO4MW
Ron A. Fitch, WQ6X
Craig Wm. Vagell, WR2G
Victor Shier, WT9Q
John Tidball, WX4O
Paul Reiter, WY7I
Yannick DEVOS, XV4Y
Ng Tjuen Chen, YB0NSI
Wowon Widaryat, YB1BML
Agus Gunarso, YB1LZ
Teddy Kamagi, YB8SNX
Dipta Hegar Amangku, YC0LBT
Arif Cahyono, YC0OXA
Budi Santoso, YF1AR
Akhmad Rofiq, YG3DEA
Eugene Samorodav, YL2TD
Ioan Branga, YO2RR
Gheorghe Dromereschi, YO5CLN
Kalman Tofalvi, YO6OEK
VasileNicola, YO7AWZ
Mihai Mugurel, YO8RHM
Paisa Gheorghe, YO8WW
Reinaldo Leandro, YV5AM
Daniel Nunes Nunez, YY4DNN
Leith Jennings, ZL2AL
Mike Mather, ZL2CC
Phil Holliday, ZL3PAH

(as of 19-November-2017)